Nadrabiamy zaległości

Po dłuższej nieobecności wracamy z prowadzeniem strony. Po meczu z Różniatowem przyszło nam sie zmierzyć z KKs Alabaster Łopuszka Wielka i niestety po 90 min wynik jest niekorzystny dla nas iż przegrywamy ten pojedynek 5-1.Bramke strzela Jarosz Paweł . Kolejny mecz z Mirocinem i kolejna porażka 4-1 i znowu jedyną bramke w tym spotkaniu dla nas strzela Jarosz Paweł. IV kolejka i 3 porażka tym razem ze Strumyiem Hawłowice wynik 3-0. Po serii trzech porażek z rzędu Sokół zdecydował się na zakup nowego bramkarza Zenona Lisztoń.  w V kolejce mierzymy się na własnym stadionie z Sobolem Niżatyce wychodzimy na mecz mocno zmotywowani żeby w końcu ugrać jakieś punkty i udaje nam sie to iż wygrywamy z Sobolem 2-1 a bramki dla Sokoła strzelał 2x Damian Jarosz . Kolejnym rywalem Sokoła jest Wojak Kramażówka mecz kończy się wynikiem 6-0 a bramki strzelali ; Słoma Tomasz, Kukla Jakub 2x Jarosz Paweł oraz 2x Daniel Mikuła . Kolejnym przeciwnikiem jest Huragan Rozbórz Długi na stadionie w Rozborzu zagraliśmy najsłabsze spotkanie jak do tej pory popełniliśmy mnóstwo błędów w obronie dużo strat piłek w środkowej części boiska i nie potrafiliśmy utrzymać prowadzenia gdy wychodziliśmy 3 razy na prowadzenie w przebiegu całego spotkania i z Huraganem dopisujemy do swoich punktów tylko jedno oczko. Wynik 4-4 bramki Hat-trick,,Burka" i jedną bramke dołożył Słoma Tomasz. Kolejny mecz tym razem ze spadkowiczem z A-klasy Przeworskiej Nafta Gaz Jodłówka i w tym meczu deklasujemy rywali wygrywając 10-1 dla Sokoła strzelali; 3x Lemiech Karol, 3x Jakub Kukla Dzimira Damian Jarosz Damian Jarosz Paweł Mikuła Daniel.